63.5 Kg napisał(a):

|
Jak długo będzie trwalo rozwalanie marki Wisły Kraków....
|
Nie ma już żadnej marki. Tak jak w Widzewie.
arti napisał(a):

|
do tego widok rozwalonego w fotełu łysego z jakąś tam obok. że też nie spalił się ze wstydu... że nie wyszedł się pociąć/upić/rzucić kilkadziesiąt k.rw w szatni czy na ławie...
|
W końcu wygrała jego drużyna.