Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 09.05.2014, 21:24
bednarz wypierdalaj.. Prezesie Cupiał bierz nawet sprzątaczkę na jego miejsce.. korzyść będzie taka że kibice wrócą finansowo ani organizacyjnie niewiele więcej się zmieni..

//

po dzisiejszym meczu muszę powiedzieć że Smuda też musi odejść.. para środkowych obrońców to dramat i amatorka w jego wykonaniu.. szukać jakiegoś młodego który więcej poświęca na taktykę i treningi zespołu.. może Brosz ?
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 09.05.2014 o godz. 21:27.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując