Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 09.05.2014, 20:57
Ludzie a czego oczekiwaliście po tym meczu ? Za Smudy wyjazd równa sie porażka. Ten zespół nie istnieje poza rogatkami Krakowa. Smuda jeszcze na to nie wpadł jak przygotowac druzynę by grała normalnie.
Wisle przede wszystkim potrzebny jest normalny trener a nie dinozaur z metodami pracy jak z epoki kamienia łupanego. Takiego, który wie na czym polega nowoczesna taktyka. Ten kolejny blamaż pokazuje kim jest ten dyletant.
Odpowiedz cytując