Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 09.05.2014, 20:54
Poza meczem na murawie (ktos zaskoczony?) toczy sie pojedynek miedzy klubem zarzadzanym z pomyslem a postkomunistycznym grajdołkiem. Jestesmy 300 lat za 'cywilizowanym' futbolem. Wodz Jacek naje sie dzisiaj w Warszawie, bynajmniej nie wstydu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując