Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.05.2014, 20:45
Najmniej zwrotny na pewno.. najwolniejszy jest Nalepa..

@arti

jak dla mnie to było pytanie retoryczne.. bo Chavez to do Chin poszedł bo go Smuda nie widział w składzie Wisły po kontuzji a chciał jechać na mistrzostwa.. no to skoro ktoś woli mieć w składzie Nalepę to sorry kończy się tak jak dziś.. nie mówię że kasa nie miała wpływu ale to już wina Prezesa że się rezygnuje z takiego poziomu zawodnika za stosunkowo niewielkie pieniądze.. jestem pewien że z Chavezem Legia by się tak nie woziła w polu karnym.. brakuje typowego wojownika który będzie czyścił tak jak to potrafił Osman..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując