Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.05.2014, 20:31
Tak to jest wstawić 2 mało zwrotnych piłkarzy, Dudka po Auxerre wygląda dramatycznie nie dziwię że Rumak go nie chciał. Jedynie Burliga wygląda jako tako ale to za słaby piłkarz by myśleć o czymś więcej.
.
Odpowiedz cytując