Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.05.2014, 20:19
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wolalbym zeby Nalepa nie gral z Czekajem na srodku. Dudke tam, a na lewa byle kogo.
To musiało się tak skończyć. Takiej pary obrońców to nie chciałby trener żadnej ekstraklasowej drużyny, a i pewnie w I lidze mieliby problem. Pogonić w ....u. Nalepa niech wraca do Niecieczy, a Czekajowi proponuję Puszczę Niepołomice. Marnują tylko miejsce w rezerwach komuś kto może jeszcze zrobić jakiś progres.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując