dynek.pl napisał(a):

|
Wolalbym zeby Nalepa nie gral z Czekajem na srodku. Dudke tam, a na lewa byle kogo.
|
To musiało się tak skończyć. Takiej pary obrońców to nie chciałby trener żadnej ekstraklasowej drużyny, a i pewnie w I lidze mieliby problem. Pogonić w ....u. Nalepa niech wraca do Niecieczy, a Czekajowi proponuję Puszczę Niepołomice. Marnują tylko miejsce w rezerwach komuś kto może jeszcze zrobić jakiś progres.