|
Nalepa + Czekaj = 12 i 13 zawodnik Legi, wkręcani w ziemię strasznie.. ale co od nich można więcej wymagać.. zero agresji, bezradność.. z przekroju sezonu Legia zasłużyła na mistrza
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 09.05.2014 o godz. 20:15.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|