Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.05.2014, 18:12
Środek obrony wygląda dramatycznie. Obawiam się, że będzie to wyglądało podobnie jak w meczu z Lechem. Tak czy siak walczyć trzeba. Ostatni mecz na Ł3 pokazał, że jak chcemy to potrafimy.
Odpowiedz cytując