Temat
:
[33 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 9 maja , godz. 20.30
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
49
09.05.2014, 18:12
Środek obrony wygląda dramatycznie. Obawiam się, że będzie to wyglądało podobnie jak w meczu z Lechem. Tak czy siak walczyć trzeba. Ostatni mecz na Ł3 pokazał, że jak chcemy to potrafimy.
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4