Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 09.05.2014, 15:21
Tak jak ostatnio Wiślacy śrubowali serię meczów bez punktów, tak teraz mam nadzieję, czeka nas seria z samymi zwycięstwami. Byłoby pięknie, ale to nie takie proste, jak gubienie oczek

Adrenalina już rośnie, nie mogę doczekać się meczu. Zapowiada się piękny wieczór i miejmy nadzieję, że z happy endem. Dziś Warszawa będzie płakać
Odpowiedz cytując