Tak jak ostatnio Wiślacy śrubowali serię meczów bez punktów, tak teraz mam nadzieję, czeka nas seria z samymi zwycięstwami. Byłoby pięknie, ale to nie takie proste, jak gubienie oczek
Adrenalina już rośnie, nie mogę doczekać się meczu. Zapowiada się piękny wieczór i miejmy nadzieję, że z happy endem. Dziś Warszawa będzie płakać
