Wszyscy piszą że Burliga może zrobić rekord w kartkach tylko weście pod uwagę że Hajto zrobił to w 23 meczach, a Łukasz ma 29 meczy już. !!!. I pracuje na te kartki w dłuższym sezonie

Więc nie ma co porównywać.
Ciężki mecz będzie zobaczymy czy pogoń była słaba czy Wisła taka mocna
