Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
16120
09.05.2014, 12:35
Kucharczyka z Legii można było by brać bo u Berga to on raczej nie gra pierwszych skrzypiec.
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers