Mój znajomy posiada 2 telefony - galaxy s2 i nokie lumie iles tam (nie tą najnowszą). Stwierdził,ze odczytywanie smsow z 2 telefonów jest troche upierdliwe i teraz pytanie - jest jakaś możliwość przesyłania smsow z noki na samsunga albo chociaz z noki na skrzynke pocztową? Oczywiście w miare na bieżąco bo nikt nie chciałby dostać smsów tydzień później kiedy np telefon został w domu. Prosiłabym o szybką odpowiedź jeśli ktoś zna jakiś sposób
