|
Ponad 30 tys na trybunach do tego chęć zemsty za frajerskie 2-2 i sytuacja w tabeli gdzie goni ich Amica sprawia że ciężko myśleć o pozytywnym wyniku w tym meczu,mimo wszystko cień szansy jest widoczny
1.Z przodu mamy naprawdę mocny skład i zaryzykuje stwierdzenie że duet Sarki + Guerrier do tego Stilić + Chrapek+ Brożek jest jednym z najmocniejszych w lidze,problem niestety zaczyna się z tyłu a jak wiadomo od tyłu zaczyna się cała gra
Brak Głowackiego,Bunozy,Jovanovicia, i 2 strzelca Garguły czyli gramy Burliga,Czekaj,Nalepa,Dudka lub Piotr Brożek
2.Trener Smuda na 2 dni przed meczem modli się żeby nie przegrać i puszcza w świat wiadomość że się obawia porażki (to samo co przed Lechem)
3.Ten mecz nie jest decydujący dla nas ,napewno nie pozbawi nas szans na 3 miejsce
Jak nie przegramy tego w głowach tak jak z Lechem i nie dostaniemy gola w pierwszych 30 minutach to czas będzie grał na korzysć Wisły,napewno wielu szans nie będzie i skuteczność będzie kluczowa
PS: Sędzia Frankowski wydaje się być ok
EDIT//Burliga może ustanowić nowy rekord żółtych kartek ma ich już 15 i jeśli dostanie kolejną to pauzuje kolejne 2 mecze !
Wisła Kraków jest jedynym zespołem w lidze,który nie przegrał w tym sezonie z Legią !
Optymistycznie 1-2 dla Wisły,realnie 3-1 dla Legii,oczekuję ambitnej walki i chęci wygranej
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.05.2014 o godz. 15:00.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|