Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.05.2014, 14:10
Z Pogonią jest tez ta sprawa,ze im nie spieszno do 3 miejsca i nasz mecz i z Górnikiem lekko olali.
Z Legią już tak łatwo nie będzie,poza tym będą chcieli się zrewanżować za ostatnie frajerskie 2-2.
Liczyłem na remis,ale jak obrona będzie Czekaj-Nalepa to dobrze to się nie skończy.
3-1 w plecy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.05.2014 o godz. 14:23.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując