Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.05.2014, 13:50
nie porownujcie warszawskiej druzyny do Pogoni , Pogon grala na wyjezdzie, mogla Wislae troche zlekcewazych bo po tym smiechu calej polski z najslabszej druzyny ligi miekli takie prawo, nie staneli wysoko- bez presingu - i dostali dwie przypadkowe sztuki - bo 1 i 2 bramka to farciarstwo i duzo przypadku ...a potem juz sie potoczylo ....warszawska druzyna od razu siadzie presingiem i wygra ten mecz wysoko - obstawiam szybkie bramki jak w meczu z Amika i bedziue pozamiatane, swoja droga ze legionisci MUSZA w tym roku zdobyc MP i cos zdzialas w pucharach .....bo jak inaczej Lesny z tym drugim kudlatym sprzedadza ten klub z zyskiem nastepnemu inwestorowi Obstawiam niestety 3-4 do zera
Odpowiedz cytując