Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.05.2014, 13:30
Cudu nad Wisłą czyli ostatniego 2:2 nie będzie. Spokojna wygrana Legii w stylu jak Amiki z nami w Poznaniu. Chociaż chciałbym się mylić. Ostatni mecz z Pogonią nie powinien nikogo zmylić. Dzień Konia zdarza sie raz na rok lub dłużej.
Odpowiedz cytując