Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.05.2014, 10:16
Ja jestem bardziej pesymistycznie nastawiony na to spotkanie, ponieważ nie za bardzo wierze w dwa bardzo dobre mecze w wykonaniu Wisły. Obawiam się, że stracimy jak to w naszym zwyczaju bramke w pierwszych minutach i już poźniej Legia bedzie miała z górki. Chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując