|
Ja jestem bardziej pesymistycznie nastawiony na to spotkanie, ponieważ nie za bardzo wierze w dwa bardzo dobre mecze w wykonaniu Wisły. Obawiam się, że stracimy jak to w naszym zwyczaju bramke w pierwszych minutach i już poźniej Legia bedzie miała z górki. Chciałbym się mylić.
|