Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.05.2014, 08:28
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas
pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie
masz jeszcze info kto dostanie kartki, jakie i w której minucie ? Bo chce mieszkanie zastawić i postawić u buka jak masz takie prorocze informacje.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując