huberix napisał(a):

Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas
pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie
|
masz jeszcze info kto dostanie kartki, jakie i w której minucie ? Bo chce mieszkanie zastawić i postawić u buka jak masz takie prorocze informacje.