Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.05.2014, 22:42
Hehe jeszcze tydzień temu byliśmy najsłabsza drużyną w tej mizernej lidze a teraz mamy pewnie pokonać Legie ; ) Fakt...oni ostatnio nie prezentują jakiejś wybornej formy...do nas dochodzi prawdopodobnie Głowa ale oni się na nas bardzo zepną bo boli ich porażka w Krakowie i ostatni remis na Łazienkowskiej. Także spodziewać możemy się wszystkiego ale ucieszę się naprawdę z jednego punkciku.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując