Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16119
Stary 07.05.2014, 22:40
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
a odchodzi?
Niekoniecznie musi odchodzić... Nie przesadzajmy, że nie stać by Wisły było na wyciągnięcie go z klubu, który umówmy się jest dla niego jedynie przystankiem. Obserwowałem go od momentu gdy zaczął bronić barw Czarnych Staniątki, mówiłem wtedy znajomym że gość mógłby spokojnie bronić w I lidze... teraz mówie z czystym sumieniem, że nie jest gorszy od bramkarzy ekstraklasy. Owszem nie mówie że Miśkiewicz jest zły, cieszyłem się na jego przyjście bo gość nie dość że rodowity Krakus, to jeszcze szlifnął rzemiosła na zachodzie. Andrzej może nie jest jeszcze bramkarzem formatu ekstraklasowego, ale Misiek przychodząc do Wisły był większą niewiadomą, a jednak godnie zastąpił Pareikę.

ps. jeśli faktycznie ten zawodnik trafi do Wisły, wysyłam na oficjalnej swoją kandydaturę do Bednarza na skauta... w końcu wakat polityka Żurawskiego się zwalnia i lukę po Panie Macieju trzeba wypełnić będzie wypełnić.
Odpowiedz cytując