|
Ten temat nie służy Wiśle. Ani Towarzystwu ani Spółce Cupiała ani Kibicom. Ten temat dzieli. Zacietrzewienie sięgnęło zenitu.
Tak jak został na jakiś czas zamknięty temat o moderatorach tak i ja zamykam ten temat na jakiś czas.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 07.05.2014 o godz. 21:22.
|