Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5277
Stary 07.05.2014, 21:16
Ten temat nie służy Wiśle. Ani Towarzystwu ani Spółce Cupiała ani Kibicom. Ten temat dzieli. Zacietrzewienie sięgnęło zenitu.
Tak jak został na jakiś czas zamknięty temat o moderatorach tak i ja zamykam ten temat na jakiś czas.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 07.05.2014 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując