riv napisał(a):

|
Jeśli Misiek odchodzi to może zamiast ściągać jakichś typów z Puszczy Niepołomice dać szansę naszemu naprawdę niezłemu młodziakowi? Jeśli puścimy Mateusza Zająca to może się skończyć tak jak z Trelą.
|
a może tak jak z Kurto i Cebanu ?
Czy może tak jak z Jarosińskim ?