Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.05.2014, 20:27
Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas
pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie
Odpowiedz cytując