Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5269
Stary 07.05.2014, 18:17
A jak Jacenty z Łazienkowskiej czy cholera wie skąd wyjęty będzie w Wisełce siedział tfuuu 5 albo 8 lat to co? Będziecie tu tyle samo biadolić? zapiszecie cały internet

Dominiku osobniku. A co Tyt robisz oprócz gęgania non stop tego samego na każdej stronie tego tematu? Kogo przekonujesz i co wnosisz? Co to daje? Proponuję. Idź pod stadion czy do myslenic czy pod ratusz ,

przepraszam AntModzie ,ani jestem anty ani nawet pro. Cuś się komuś w główce pojęcia popierdzieliły. Napisałęm ze taka forma protestu szkodzi Wiśle ,Bed-narzowi pewnie też . Ale Wiśle bardziej. Tylko tyle i aż tyle
. Proponuję czxytać ze zrozumieniem i nie dortabiać ideologi.

NIe chcecie ,nie kibicujcie. Kazdy według uznania.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 07.05.2014 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując