A jak Jacenty z Łazienkowskiej czy cholera wie skąd wyjęty będzie w Wisełce siedział tfuuu 5 albo 8 lat to co? Będziecie tu tyle samo biadolić?

zapiszecie cały internet
Dominiku osobniku. A co Tyt robisz oprócz gęgania non stop tego samego na każdej stronie tego tematu? Kogo przekonujesz i co wnosisz?

Co to daje? Proponuję. Idź pod stadion czy do myslenic czy pod ratusz ,
przepraszam AntModzie ,ani jestem anty ani nawet pro. Cuś się komuś w główce pojęcia popierdzieliły. Napisałęm ze taka forma protestu szkodzi Wiśle ,Bed-narzowi pewnie też . Ale Wiśle bardziej. Tylko tyle i aż tyle
. Proponuję czxytać ze zrozumieniem i nie dortabiać ideologi.
NIe chcecie ,nie kibicujcie. Kazdy według uznania.