Dzindobry

sory ze się tak wcinam piewcom teori o złym Łysolu co to jak Hitler Wisełkę przejął we władanie i szkody robi. .
Łysol jak to łysol ,pewnie kiedyś był rudy

. Dla tego fałszywy.
Tyle tylko ze nic nie jest czarne lub białe. Moim zdaniem bojkot meczów Wisełki jest wielkim błędem. Można Dżaka kopać w nos dużo bardziej dotkliwie nie przynosząc szkody Wisełce. Ale Wam się nie chce.
A czesie którzy piszą ze Cupiał niech się zabiera albo spadniemy zbankrutujemy i uj powinni mieć rok bana dla wytrzeźwienia. Są takimi samymi trolami jak obrońcy Łysiaka.
Generalnie bełkoczecie na okrągło i w kółko to samo. Nic mądrego nie piszecie.
Byłęm pewien ze nam stadion po derbach w pisss..du zamkną Już nawet ci z za błoń się cieszyli. A tu widzę ferajna obrażona i zrobiłą pokaz z Ruchem. Geniusze. Szopka.
Jak to było?.. Kali ukrasć krowę to dobrze......
Był taki czas kiedy tvn transmitował mecze Wisły i bywało nas 3 tys. Przeżyło się ,Bednarza też przeżyjemy . NIemądrych pomysłodawców bojkotu też....
Zuraw jest jeszcze aktualny ,ale żalll co odpierr. Niech lepiej młodzież ćwiczy bo wstyd Macieju WSTYD.