|
Pewnie, my mamy iść na kompromisy i to my jesteśmy źli.
Mamy podpisywać lojalki, legionista, który jest kłamcą moze nami rządzić..
Bednaza trzeba poprostu wy.......ić. Inaczej na stadion nie przyjdę, a jakimś kibolem itd. nie jestem.
^^ No i ? Najwyżej zbankrutujemy. To jak dać za przeproszeneim d** szefowi żeby dostać prace. Może i beziesz zarabiać itd. ale honor został zhańbiony.
Nie będę poniżał się przed łysym, żeby ratować klub. Odejdzie łysy? - będę chodził na mecze itd.
Najwyżej zagramy w wspomnianej IV lidze, ale z myślą że ''nie dałem dupy'' i nie pozwoliłem się nikomu dać zhańbić i poniżyć
Ostatnio edytowane przez huberix : 07.05.2014 o godz. 17:35.
|