Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5265
Stary 07.05.2014, 16:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba zrobią wszystko, żeby obrazić się na klub, bo klub im nie dał złotówki od biletu... ile byście chcieli zarabiać na oprawach, co? 30 tysięcy to się w głowach nie mieści... dzieci nie mają miejsc w przedszkolach w Krakowie, a Wy chcecie zarabiać na klubie, który już niedługo może pójść na dno... toż to hipokryzja!

Nikt nie chce zarabiać na klubie bo ta złotówka nie pochodzi z budzetu klubu!

Klub na tym w zaden sposob nie jest stratny, zarabia tyle samo co przedtem.


Wislacki Smok to rozumie, ktory byl inicjatorem akcji "zlotowka od biletu", Ty tego pojąc nie mozesz..
Odpowiedz cytując