Nikt nie chce zarabiać na klubie bo ta złotówka nie pochodzi z budzetu klubu!
Klub na tym w zaden sposob nie jest stratny, zarabia tyle samo co przedtem.
Wislacki Smok to rozumie, ktory byl inicjatorem akcji "zlotowka od biletu", Ty tego pojąc nie mozesz..