Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5251
Stary 07.05.2014, 13:52
Viper napisał(a):Wyświetl post
Po drugie, żadna poważna firma nie będzie sponsorować klubu w którym prezesem jest Misiek. Pół biedy jakby po wyjściu z więzienie nie miał nic za uszami. Jednak on właśnie dostał nowy wyrok.
Jak już podajesz jakieś brednie z gazety, to dodaj może, że wyrok nie jest prawomocny.


Viper napisał(a):Wyświetl post
Akurat na stadionie jest obecnie wielu reklamodawców. To, że żaden z nich nie rzuca dużych pieniędzy wynika z wielu przyczyn.
Skoro jesteś tak dobrze zorientowany, to podziel się czemu nie rzucają? Tylko nie chcę argumentów w stylu "bo klub przejmują bandyci"

Viper napisał(a):Wyświetl post
^^ I jak już raz wspomniałem należy zapomnieć o IV lidze.
Dlaczego? Skoro, pozwoliłoby sieto spokojnie odbudować jak Lechii czy Pogoni to czemu nie? Bo nie będzie meczy z Legią, Lechem i wtedy już nie będzie się chciało tak bardzo "kochać" Wisły?
Odpowiedz cytując