Viper napisał(a):

|
Po drugie, żadna poważna firma nie będzie sponsorować klubu w którym prezesem jest Misiek. Pół biedy jakby po wyjściu z więzienie nie miał nic za uszami. Jednak on właśnie dostał nowy wyrok.
|
Jak już podajesz jakieś brednie z gazety, to dodaj może, że wyrok nie jest prawomocny.
Viper napisał(a):

|
Akurat na stadionie jest obecnie wielu reklamodawców. To, że żaden z nich nie rzuca dużych pieniędzy wynika z wielu przyczyn.
|
Skoro jesteś tak dobrze zorientowany, to podziel się czemu nie rzucają? Tylko nie chcę argumentów w stylu "bo klub przejmują bandyci"
Viper napisał(a):

|
^^ I jak już raz wspomniałem należy zapomnieć o IV lidze.
|
Dlaczego? Skoro, pozwoliłoby sieto spokojnie odbudować jak Lechii czy Pogoni to czemu nie? Bo nie będzie meczy z Legią, Lechem i wtedy już nie będzie się chciało tak bardzo "kochać" Wisły?