|
^^ I to jest kolejny przykład paranoi, ktoś ma inne zdanie to albo z komendy albo z redakcji. Z takim myśleniem nic wam się nie uda zbudować. Wisła gra przy Reymonta od zawsze i tu jest jej miejsce. Ta lokalizacja ma ścisły związek z historią tego klubi i stwierdzenie że można od tak grać gdzie indziej jest niepoważne,
I najważniejsze pytanie i zarzut na który nikt nie odpowiedział, gdzie klub będzie grał?
Na Hutniku? jasneeeee....
Stadion Garbarni? hehehehehe
Może stadion Wawelu? lol...
chyba że chcecie zakładać klub Wisła Myślenice lub Wisła Sosnowiec.
Tymczasowa sytuacja gdy klub grał gdzie indziej w związku z tym, że stadion przy Reymonta był akurat przebudowywany to zupełnie inna para kaloszy.
Zapominacie też Panowie, że jest jeszcze kwestia stadionu za 500 mln. Miasto nie pozwoli by on stał pusty. Nawet jak Cupiał odejdzie to wkroczy miasto. Założenie nowej Wisły to nie jest taka prosta sprawa jak się co poniektórym tutaj wydaje.
|