Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26551
Stary 06.05.2014, 22:14
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Arapaho, wiesz że nie w tym rzecz. Chodzi o przykłady takich samorządów, gdzie połowa ludzi przyjeżdża w teczkach z Nowogrodzkiej, Sasin zostaje doradcą burmistrza na kilka miesięcy, gdy nie ma stołka, a kilkanaście stanowisk jest obsadzonych przez odpady z Kancelarii Lecha Kaczyńskiego.

Łącznie kilka milionów złotych zasila konta na Nowogrodzkiej i u funkcjonariuszy partyjnych przez 4 lata, a powiat cierpi z tego powodu, bo ekipa z zewnątrz wyprowadza kasę do centrali. Wołomin miasto mafii, a teraz PiS-u powtarzane jest od lewa do prawa.

Także ja nie pokazuję jakiegoś wirtualnego, czy wydumanego przykładu, a sytuację, którą dobrze znam od środka.
Daj spokój w wielu przypadkach tak jest że na miejscu nie ma odpowiednich ludzi i jestem w stanie sobie wyobrazić że partia X wysyła z Krakowa do Wieliczki swoich ludzi. Normalne. A akurat Sasina uważam ze bardzo przyzwoitego człowieka. Rozumiem że zabrali Wam tam kilka kilka miejsc na ktore mieliście sami chrapke i transfer kasy by nie szedł na Nowogrodzką tylko w inne miejsce ale bez przesady
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej