emj10 napisał(a):

Arapaho, wiesz że nie w tym rzecz. Chodzi o przykłady takich samorządów, gdzie połowa ludzi przyjeżdża w teczkach z Nowogrodzkiej, Sasin zostaje doradcą burmistrza na kilka miesięcy, gdy nie ma stołka, a kilkanaście stanowisk jest obsadzonych przez odpady z Kancelarii Lecha Kaczyńskiego.
Łącznie kilka milionów złotych zasila konta na Nowogrodzkiej i u funkcjonariuszy partyjnych przez 4 lata, a powiat cierpi z tego powodu, bo ekipa z zewnątrz wyprowadza kasę do centrali. Wołomin miasto mafii, a teraz PiS-u powtarzane jest od lewa do prawa.
Także ja nie pokazuję jakiegoś wirtualnego, czy wydumanego przykładu, a sytuację, którą dobrze znam od środka.
|
Daj spokój w wielu przypadkach tak jest że na miejscu nie ma odpowiednich ludzi i jestem w stanie sobie wyobrazić że partia X wysyła z Krakowa do Wieliczki swoich ludzi. Normalne. A akurat Sasina uważam ze bardzo przyzwoitego człowieka. Rozumiem że zabrali Wam tam kilka kilka miejsc na ktore mieliście sami chrapke i transfer kasy by nie szedł na Nowogrodzką tylko w inne miejsce ale bez przesady
