|
Leśnodorski jest wzorem prezesa, jeśli chodzi o miłość do swojego klubu. Nie cierpię faceta, ale widać że się na rzeczy zna i zależy mu na klubie.
Teraz mnie naprawdę bednarz wku***. Jeśli tu są jeszcze jacyś fajni łysego, pierwszy rzucę kamień.
Co teraz kraj, ludzie mogą sobie pomyśleć o Wiśle ? Po takich cyrkach nawet gówno wybiórcze nie wybroni łysej pały. Cupiał - WAKE UP.
|