|
W temacie tych biletów do Wawy - nie broniąc absolutnie władz naszego klubu bo nie wiem jak to z nimi (biletami) faktycznie było zadaję sobie pytanie: Co jest bardziej na rękę Legii? Obecność kibiców Wisły czy jej brak? Wygaszanie konfliktu czy jego rozdmuchiwanie?
|