Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5194
Stary 06.05.2014, 16:24
W temacie tych biletów do Wawy - nie broniąc absolutnie władz naszego klubu bo nie wiem jak to z nimi (biletami) faktycznie było zadaję sobie pytanie: Co jest bardziej na rękę Legii? Obecność kibiców Wisły czy jej brak? Wygaszanie konfliktu czy jego rozdmuchiwanie?
Odpowiedz cytując