|
Rzadko się na waszym forum udzielam, czasem czytam ciekawostki ot zwykłe zainteresowanie co się w innym klubie dzieje . Ale to co się teraz u was wyprawia to już kwintesencja czyjejś głupoty - jako kibic innego klubu ale jednak kibic po szalu : ludzie zróbcie coś z tym, zanim ten pan od prawa narobi wam takiego gnoju że się nie pozbieracie na następne kilka sezonów . Zresztą już jest u was cyrk, a co może być to chyba nie trudno odgadnąć intencje tego pana działającego na szkodę klubu . Czyżby marionetka na sznureczkach pociąganych politycznymi łapskami jak w przypadku pana Osucha w Bydgoszczy ? innymi słowy : dzielenie kibiców trwa w najlepsze - czyt. wymiana publiczności !
|