Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5188
Stary 06.05.2014, 16:00
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Rafkur w ten sposób popierasz dyktaturę kurewskich mediów... podporządkujesz się im i zgadzasz na ich warunki. A prawda jest taka, że z tymi mediami należy walczyć, na każdym kroku pokazywać im że gówno znaczą dla kibiców, że ich opinia interesuja nas dokładnie tak samo jak zeszłoroczny śnieg... cóż i robić swoje.
Niech każda szmata dziennikarska pokroju dziewczyny, o której kilka słów prawdy powiedział kiedyś Małecki, wie że z nami nie wygra.

Tak naprawdę to naszymi przeciwnikami są bardziej liberalne media niż politycy, bo polityków to wszystko gówno by interesowało, gdyby nie to, że mogą stracić PRowo po akcji np. gówna wybiórczego czy innego syfu krakowskiego...

Te media promują w społeczenstwie najgorsze wzorce i brak wartości.

25 lat działalności GW wyrządziło w naszym społeczeństwie dewastację moralną porównywalną do 50 lat komunizmu...

Ale żyjemy w takim a nie innym świecie i jak mamy się w nim odnaleźć na jakimś godnym miejscu to musimy walczyć metodami współczesnymi a nie "średniowiecznymi".
Czy nam się podoba czy nie to media w dużym stopniu kreują rzeczywistość, zazwyczaj jak to nazwałeś "gównianą". Trzeba tak nimi jednak pokierować żeby kreowały ją wg naszych chęci albo przynajmniej jak najbliżej naszych oczekiwań. Tu nie chodzi o mnie czy o Ciebie bo obaj mamy jakieś tam swoje zdanie. Tu chodzi o odbiór szerokich mas. Zły wizerunek to murowany brak kasy od kogokolwiek bo nikt nie odważy się pokazać w takim a nie innym towarzystwie. Wystawienie Miśka jako firmującego cokolwiek to wyjście na rynek z gołą dupą.
Odpowiedz cytując