|
mam jednak nadzieję, że idzie odrodzenie naszej sceny politycznej..., że pseudo debaty zastąpione zostaną prawdziwą debatą ludzi, którzy mają inne spojrzenie na świat, państwo, gospodarkę i społeczenstwo.
Że "gówno prawda" serwowana nam od 4.06.1989 r. zostanie zastąpiona realną narodową alternatywą, dzięki której wielu Polaków poczuje, że żyje w swoim kraju, żyje dla siebie, swoich rodzin oraz następnych pokoleń.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.05.2014 o godz. 18:06.
|