Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16105
Stary 06.05.2014, 15:11
Janusz94 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.


ofertę z FC Ingolstadt 04 tego klubu z 2 bundesligi ?

a jeśli chodzi o cenę wg tranfermarkt 500 k euro ale wątpie czy ktoś tyle da raczej myślę że 300 k byłoby max
Odpowiedz cytując