Janusz94 napisał(a):

|
Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.
|
ofertę z FC Ingolstadt 04 tego klubu z 2 bundesligi ?
a jeśli chodzi o cenę wg tranfermarkt 500 k euro ale wątpie czy ktoś tyle da raczej myślę że 300 k byłoby max