|
Najpierw przypomnijcie sobie jaki był powód rozpoczęcia konfliktu w Bydgoszczy.Cała sytuacja to przykład na to, że z kibolami nikt nie wygra.Szkoda, że do pewnego momentu pinokio wydawał się sensownym właścicielem, ale dwoma ruchami wszystko przegrał.
PS: Nie łudźcie się, że Wisła wskoczy w ewentualne miejsce Bydgoszczy do pucharów. Osuch głupi nie jest, więc pewnie za rok będziemy mieć nową drużynę w ekstraklasie na licencji Zawiszy z wszystkimi jej zawodnikami.
|