emj10 napisał(a):

Ja znam też inny dosyć popularny pod Warszawą skrót 
PiS = Posady i Stołki
|
Taaa...a pokaż mi partię która jak wygra to nie obsadza swoimi...? Rozumiem że jak KNP czy Gowin wygraliby to bedą przetargi na stanowiska urzędnicze - oczywiście bez ustawek.....
Całe rzecz w tym że zawsze urzędy będą partyjne - rzecz w tym kto ma jakie kadry i czy ma chęć robienia czegoś dla Polski.