Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5177
Stary 06.05.2014, 10:50
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się żeby to tak szybko poszło ale jednak są w stanie dopiąć swego. Natomiast warto tam patrzeć. Konflikt jest bardziej podobny do naszego, zdecydowanie bardziej niż warszawski.
Jest podobny ale na Szczęście SKWK nie żąda odejścia Cupiała a Bednarza.

Poza tym co by nie mówić w Bydgoszczy przyczyna konfliktu była delikatnie mówiąc śmieszna. W naszym nawet nie zgadzając się ze stroną bojkotującą nie można przyznać im, że działania Jacka Bednarza są delikatnie mówiąc najniższych lotów.
Odpowiedz cytując