Lukasz napisał(a):

|
Nie wydaje mi się żeby to tak szybko poszło ale jednak są w stanie dopiąć swego. Natomiast warto tam patrzeć. Konflikt jest bardziej podobny do naszego, zdecydowanie bardziej niż warszawski.
|
Jest podobny ale na Szczęście SKWK nie żąda odejścia Cupiała a Bednarza.
Poza tym co by nie mówić w Bydgoszczy przyczyna konfliktu była delikatnie mówiąc śmieszna. W naszym nawet nie zgadzając się ze stroną bojkotującą nie można przyznać im, że działania Jacka Bednarza są delikatnie mówiąc najniższych lotów.