SharksiK napisał(a):

|
Co oznacza że włądzę pomału zaczeli przejmować kibice? No do ....y nędzy kto ma tym rządzić? Ta sama klika starych betonów, którzy jak taki Engel, Strejlał cz Piechniczek w pzpn, tutaj w Krakowie zwą sie działaczami, i skaczą z stołka na stołek?
|
Za bardzo się spinasz.
Zwyczajnie artykuł pojawił się w prasie więc go zacytowałem. Newsweek małym czasopismem nie jest. Każdy z nas ma jakieś wyrobione poglądy na tą sprawę. Akurat zacytowałem przy Twoim poście bo pamietam że nawiązałeś do Miśka i zakładałem że na pewno włączysz się do dyskusji.
Prywatnie oczywiście dobrze wyczuwasz sprawę - podchodzę do tego sceptycznie/neutralnie. Dlaczego chyba nie muszę Ci tłumaczyć - znasz moje stanowisko wystarczająco dobrze. Jeśli nadal jesteś ciekaw możemy poprzerzucać się argumentami na PW by nie zaśmiecać tematu.
P.S.
SharksiK napisał(a):

|
Całe te lobby na działalność Wisły jest tylko i wyłącznie spowodowane obawą przed dominacją na krakowskim podwórku ludzi związanych z T.S. a nie obawą przed działalnością zbrodniczą, tak natrętnie i wszechobec sugerowaną...tak naprawdę legalną i przede wszystkim związaną ze sportem i statutową działalnością klubu.
|

trochę Ci się zdanie źle złożyło. Wyszło że dominacja na podwórkach jest legalna lub 'działalność zbrodnicza' jest legalna

. Chyba również nie powinno być 'klubu' a 'stowarzyszenia. Tak czy siak wiem co chciałeś powiedzieć.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA