emj10 napisał(a):

|
Do głosowania na Korwina zniechęca niestety sam Korwin. Ten sam Korwin co bezskutecznie od 1993 roku próbował wrócić do polityki tworząc co rusz to nowe twory polityczne na czele z UPR-bis, oraz obecnym KNP, a w międzyczasie startował nawet w tak egzotycznych koalicjach jak trio LPR + UPR + PR. Wtopa podczas ostatnich wyborów z niezarejestrowaniem list we wszystkich okręgach oraz późniejsze żale na łamach "Nczaszu", że to Palikot skorzystał na ich potknięciu, gdyż w okręgach, gdzie nie wystawili swoich kandydatów Palikot miał zdecydowanie lepsze wyniki dzięki elektoratowi miłośników konopii oraz liberalnej oburzonej młodzieży nie zwiastowały najlepiej na przyszłość. Ostatni comeback może być ostatnim momentem na zaistnienie tego środowiska w obecnym kształcie w polskiej polityce i choć nie jest mi po drodze z tym środowiskiem, a może dokładniej mówiąc z liderami tego środowiska to jest szansa, że jednak zagłosuję na znajomego, który startuje z listy KNP.
|
A ja kosekwentnie na niego oddaje głos co wybory. Co prawda nie znam jegp programu jednak od momentu gdy przedstawił swoją alternatywę dla Polski i wejścia do UE, zżera mnie ciekawości,jak On to chce zrobić.
Zdeklarował wyborcom ze zamiast do złodziejskiej EU, Polska pod jego rządami przystąpi do NAFTA! Rozwijając :
Północnoamerykańskiej Strefy Wolnego Handlu– umowa zawarta pomiędzy USA, Kanadą i Meksykiem, tworząca pomiędzy tymi państwami strefę wolnego handlu