http://www.transfermarkt.pl/pl/marci...ler_16947.html
Leicester awansował ale jak narazie Wasyl nie przedłużył kontraktu więc jest do wzięcia za darmo , pytanie tylko czy już by chciał na zakończenie kariery wrócić do rodzinnego miasta , bo 33 lata sporo , ale z Frankiem się dogadywali w kadrze