matizaq napisał(a):

P.S Przez 364 dni w roku słyszę narzekanie jak to jest zle w naszym kochanym kraju. Dzisiaj zaś nasłuchałem się tylu peanów (łącznie z tym ,że Polska goni największe mocarstwa świata ) na temat 10 lat w UE ,że aż rzyganie bierze.
|
A ja dzisiaj na potrzeby pewnego Instytutu prasowego tłumaczyłem tekst ambasadora Polski w pewnym kraju o tym, jak jako Polska jesteśmy od 2004 roku świetni. No niemal centrum Europy i świetlany wzór do naśladowania przez wszystkich.