Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26527
Stary 05.05.2014, 19:16
matizaq napisał(a):Wyświetl post

P.S Przez 364 dni w roku słyszę narzekanie jak to jest zle w naszym kochanym kraju. Dzisiaj zaś nasłuchałem się tylu peanów (łącznie z tym ,że Polska goni największe mocarstwa świata) na temat 10 lat w UE ,że aż rzyganie bierze.
A ja dzisiaj na potrzeby pewnego Instytutu prasowego tłumaczyłem tekst ambasadora Polski w pewnym kraju o tym, jak jako Polska jesteśmy od 2004 roku świetni. No niemal centrum Europy i świetlany wzór do naśladowania przez wszystkich.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....