Kocur napisał(a):

Tak szczerze to na takim specyficznym forum to zarzut dyskwalifikujący ....
Wyobrażasz sobie że np. na http://forum.legionisci.com/ ichniejszy moderator broni Miklasa albo policji robiącej wjazdy na chatę ludziom co świętowali mistrza ?
Do przemyślenia.
|
Nie interesuje mnie forum "legionisci".
A oprócz tego forum istnieje też (obok innych) forum SKWK. Tam poglądy są bardziej ujednolicone. Odmawiasz mi prawo do niezgadzania się z SKWK?
Czy tez moderatorami powinny być tylko osoby z SKWK i popierające SKWK?