Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26525
Stary 05.05.2014, 18:24
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie te wybory to jedynie próba sił. Zagłosuję na tego Korwina, bo chętnie zobaczę miny zagranicznego lewactwa, gdy będzie opowiadał swoje historie o Hitlerze i inne, które my już znamy na pamięć, a dla parlamentarzystów z zachodu będzie to niezły szok kulturowy. No i nie mogę się doczekać płaczów Wyborczej o wstydzie i hańbie, jaką nam Korwin przynosi w europarlamencie.
Dokładnie, a gdy Korwinowi uda się powtórzyć lub zwiększyć wynik w wyborach do naszego tubylczego parlamentu to płacz będzie również w urzędach skarbowych, ZUS i innych wynalazkach państwowych, które robią wszystko żeby przychylić nam nieba .

Pytanie jak Korwin wykorzysta ewentualną szanse. Może jej nie wykorzysta i może trzeba będzie postawić na nim krzyżyk, a może będzie dokładnie odwrotnie. Zobaczymy. W każdym razie lepiej będzie jeśli elektorat wolnorynkowy zagłosuje na środowisko, które nie zmienia swoich poglądów od dekad.