Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 05.05.2014, 18:16
Przecież to jest aktualnie jedyne jeszcze jakoś żyjące forum związane z Wisłą. Istnieją owszem inne ale nie mają nic wspólnego z forum - bardziej przypominają szafę Jarząbka. Tu jeszcze da się mieć odmienne zdanie. Cieszmy się tym co mamy.
Odpowiedz cytując