emjot napisał(a):

a pan to niby kto
że tak rozdaje razy na prawo i lewo?
|
Sprzedawca liści
wislak2119 napisał(a):

Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.
|
Jesli twierdzisz ze pilkarz jest od grania, to cos taki podniecony tym ze Malecki umiera teraz za Pogon? To chyba dobrze, debilem by byl jak by twierdzil ze za Wisłę, w ktorej juz nie gra.
Dlaczego Cie tak interesuje jego tatuaz? Swojego nie masz? czy tak poprostu lubisz wtykac nos w nie swoje sprawy?
Tak na marginesie, Reyman i jego zycie to autorytet sam w sobie, niekoniecznie musi to miec zwiazek z jego kariera pilkarska wiec nierozumiem dlaczego ktos by mial go przerabiac na jakiegos Krygiera, kimkolwiek ten osobnik jest.
Zapoznaj sie z legenda swojego klubu a pozniej za przeproszeniem ....... o przerobce jego wizerunku.