Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9562
Stary 05.05.2014, 17:19
emjot napisał(a):Wyświetl post
a pan to niby kto
że tak rozdaje razy na prawo i lewo?
Sprzedawca liści

wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.
Jesli twierdzisz ze pilkarz jest od grania, to cos taki podniecony tym ze Malecki umiera teraz za Pogon? To chyba dobrze, debilem by byl jak by twierdzil ze za Wisłę, w ktorej juz nie gra.

Dlaczego Cie tak interesuje jego tatuaz? Swojego nie masz? czy tak poprostu lubisz wtykac nos w nie swoje sprawy?
Tak na marginesie, Reyman i jego zycie to autorytet sam w sobie, niekoniecznie musi to miec zwiazek z jego kariera pilkarska wiec nierozumiem dlaczego ktos by mial go przerabiac na jakiegos Krygiera, kimkolwiek ten osobnik jest.
Zapoznaj sie z legenda swojego klubu a pozniej za przeproszeniem ....... o przerobce jego wizerunku.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 05.05.2014 o godz. 17:40.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując