Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9561
Stary 05.05.2014, 16:47
Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.
Odpowiedz cytując