raindog napisał(a):

Rok temu - na 4 dni przed długim weekendem - po dobrej serii -2-3 wygranych (pogody nie jestem w stanie sprawdzić) frekwencja 26 kwietnia była 9700. Mecz z Widzewem. Doprawdy nie wiem, skąd Wy bierzecie to 16tys.
Forsowanie tej 16 tysięcznej frekwencji jest tak samo głupie, jak twierdzenie, że bojkot jest za zakazy (których w gruncie rzeczy nie ma).
|
Przed Widzewem były 2 porażki u siebie Piast i Legia plus 2 remisy wyjazdowe - czyli raczej nie są są to 2-3 wygrane.... Skoro sprawdziłeś ilość widzów to wypadałoby podać też prawdziwe wyniki meczów.....