Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5158
Stary 05.05.2014, 15:06
raindog napisał(a):Wyświetl post
Rok temu - na 4 dni przed długim weekendem - po dobrej serii -2-3 wygranych (pogody nie jestem w stanie sprawdzić) frekwencja 26 kwietnia była 9700. Mecz z Widzewem. Doprawdy nie wiem, skąd Wy bierzecie to 16tys.
Forsowanie tej 16 tysięcznej frekwencji jest tak samo głupie, jak twierdzenie, że bojkot jest za zakazy (których w gruncie rzeczy nie ma).
Przed Widzewem były 2 porażki u siebie Piast i Legia plus 2 remisy wyjazdowe - czyli raczej nie są są to 2-3 wygrane.... Skoro sprawdziłeś ilość widzów to wypadałoby podać też prawdziwe wyniki meczów.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując